Kurumsal

Sunduğumuz hizmetlerde misyonumuz


ZEMİN SİSTEMLERİNDE KALİTENİN TEK ADRESİ

Izothermo olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikasıyla sunmayı ilke edindik. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak sağladığımız zemin sistemlerinin uzun ömürlü olması için teknolojik tüm alt yapımızı kurduk. Zemin sistemi yapımında gereken ekipmanları seçerken ucuz fiyatlı kullanışsız olanları seçmektense uzun vadede müşterilerimizi asla mağdur etmemek için şu anda dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip zemin sistemi ekipmanlarını edindik.

Misyonumuz Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde zemin sistemi ihtiyacı duyan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede temin etmek, satış sonrası bakım ve teknik servis konularında sorunsuz ve kaliteli destek sunmaktır.

Vizyonumuz; orta vadede sadece Türkiye değil, ortadoğu ve balkanlarda hizmetlerimizi sürdürerek global bir şekilde yolumuza devam etmektir. Bunu yapacak altyapı ve kalitemiz hali hazırda mevcut ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamak için son derece hevesliyiz.

Birlikte yıllarca sürecek iş ilişkilerimizden ve sunduğumuz hizmetlerden memnuniyet duyacağınızı umuyor, bunu sağlamak için tüm imkanlarımızla sizin yanınızda olacağımızı belirtmek istiyoruz.